امنیت برای کسانی که بزرگ فکر می کنند.

Inim انتخاب ایده آلی برای محافظت از آثار بزرگ است.

با Inim Electronics می توانید سیستم های ایمنی در برابر آتش ، اعلام سرقت و اتوماسیون ساختمان را برای کارهای بزرگ مانند فرودگاه ها، تئاترها، بیمارستان ها، هتل ها و سایر سازه های مهم طراحی کنید. و اگر یک طراحی فعلی و پشتیبانی مستقیم از سازنده در کنار خود دارید، پس – به عنوان یک طراح – می توانید هر یک از پروژه های خود را به بهترین شکل پیکربندی کنید و ایمنی آینده را طراحی کنید .

 

یک مکاشفه واقعی برای هر یک از پروژه های شما.

کیفیت 100% ایتالیایی برای ایمنی یکپارچه.

Inim محصولی است که در ایتالیا طراحی، تست و ساخته شده است. دارای گواهینامه بر اساس آخرین قوانین ملی و اروپایی. سازگار با محبوب ترین پروتکل ها (Modbus، Bacnet، Konnex، Onvif، SDK Inim) . با Inim، تشخیص حریق با سیستم های EVAC و روشنایی اضطراری ترکیب می شود تا یک سیستم یکپارچه ایجاد کند که از ساختمان در 360 درجه محافظت می کند. هر محصول Inim به لطف خط زیبایی شناسی ظریف و ضروری خود ، کاملاً با هر محیطی ادغام می شود. با Inim می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای از بسته‌های یکپارچه «فروشگاه یک مرحله‌ای» انتخاب کنید، برای پیکربندی سیستم ها در هر اندازه در محیط های مسکونی، صنعتی، تجاری و سازمانی.

 

آتش نشانی

تخلیه صوتی EVAC

روشنایی اضطراری

اتصال پیشرفته

ضد نفوذ

اتوماسیون خانگی و اتوماسیون ساختمان

سیستم های بی سیم

خود را برای چالش های جدید مجهز کنید.

ابزارهایی برای حمایت از کار شما

اینیم در هر پروژه ای با پشتیبانی مستقیم در زمینه های فنی، نظارتی و طراحی ارائه شده توسط تیم فنی اینیم در کنار شماست. طیف گسترده ای از بسته های محصول قابل خرید برای پیکربندی، ادغام یا اختراع مجدد تاسیسات کوچک، متوسط ​​یا بزرگ در اختیار شماست. علاوه بر این، شما یک سری ابزار فنی و آموزنده دارید که برای کار شما بسیار مفید است.

 

دفترچه راهنمای محصول

دیتاشیت

طراحی ها در .dwg

الزامات مشخصات

محاسبات متریک

فایل های BIM

نمودارهای فنی و اتصال

نرم افزار و سفت افزار

نصب معمولی

راهنمای طراحی

فضایی برای رشد حرفه ای

ارزش آموزش معتبر

Inim دوره های آموزش آتش نشانی پیشرفته ای را که به محصولات Inim اختصاص دارد و دوره های تازه سازی در مورد تکامل چارچوب نظارتی این بخش برگزار می کند. دوره هایی که صادر می کنند به طور رسمی اعتبار آموزش حرفه ای را به رسمیت می شناسند . مانند تور فوکوس ، رویدادی که در داخل سالن Inim یا در محل مشتریان در سراسر جهان برگزار می‌شود. یک فرصت گرانبها برای بهبود و اعتبار حرفه ای به عنوان یک طراح.

 

ثبت نام به عنوان طراح

به تمام محتوای رزرو شده برای شما دسترسی داشته باشید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.