درباره شرکت

ما کی هستیم: چشم انداز و ماموریت ما

ساخت ایتالیا شرکت در بخش امنیت و اتوماسیون خانگی

چشم انداز

امنیت یعنی زندگی در زمان حال بدون هیچ ترسی.
امنیت یعنی نگاه کردن به آینده بدون هیچ محدودیتی.
Inim به معنای تکامل در ایمنی است.

ما در Inim برای تحقیق و آزمایش با نوآورانه‌ترین فناوری‌ها که قادر به برآوردن نیازهای در حال تغییر برای حفاظت و اتوماسیون زندگی روزمره هستند، به آینده نگاه می‌کنیم.

ماموریت


زمان حال به طور فزاینده ای زبان آینده را می پذیرد که با علم، سرعت، ارتباط بیش از حد مشخص می شود.

هدف ما این است که آن را برای متخصصان این بخش و برای کاربران از طریق راه حل های پیشرفته و بسیار بصری در دسترس و فوری قرار دهیم

آمارها چه می گویند

17 سال فعالیت اینیم، 36 سال شور و تجربه است .

هدف 1 : سرمایه گذاری دانش به دست آمده در زمینه مهندسی الکترونیک و مخابرات در طراحی سیستم های ضد نفوذ و آتش نشانی با تکنولوژی پیشرفته.

ما به دنبال راه حل های انقلابی هستیم که نوآورانه ترین عناصر اتوماسیون خانگی را در ابزارهای واحد، متمرکز و فوری در نصب و مدیریت آنها ادغام می کند.

حفاظت در ساختارهای عمومی و خصوصی با افق ادغام و اتصال بیش از حد با سیستم های امنیتی Inim مطابقت دارد تا کنترل کامل هر دستگاه را در هر مکان و در هر زمان تضمین کند.

 

1 میلیون

تاسیسات بین المللی

5

قاره ها

1380

تاسیس inim

36 سال

تجربه گران بها

مسئولیت اجتماعی

امنیت ارزش های ما

اینیم به اهمیت خلق ارزش برای همه معتقد است: از منابع انسانی گرفته تا جامعه و محیط زیست. ما متعهد به ایجاد یک فضای کاری آرام و قابل اعتماد مبتنی بر روابط بین همکاران و همکاران هستیم. ما به کیفیت و ایمنی محصولات خود اهمیت می دهیم و همیشه کاربر را در مرکز هر پروژه قرار می دهیم. ما دانشجویان جوان را در تجارب آموزشی با جهت‌گیری به دنیای کار مشارکت می‌دهیم و از آنها در انتخاب‌های آینده‌شان حمایت می‌کنیم. ما با استفاده از انرژی های جایگزین و تجدیدپذیر و اشکال مصرف در هر کجا که ممکن است به محیط زیست احترام می گذاریم.

منابع

از امنیت ریشه تا جهان به عنوان یک افق

ایتالیا، اروپا، خاورمیانه: امنیت سیستم های ضد سرقت و آتش نشانی اینیم به افق بین المللی می رسد. سازه های مشهورتر و بیشتر در جهان سطح بالایی از نوآوری، حفاظت و راحتی را انتخاب می کنند که محصولات ما را متمایز می کند. نظارت متمرکز بر فضاها حتی از راه دور، در دسترس بودن راه‌حل‌های بی‌سیم غیرتهاجمی که به زیبایی و ارزش ساختمان احترام می‌گذارد، سال‌ها تجربه به‌دست‌آمده، اینیم را مترادف با قابلیت اطمینان برای موارد زیر کرده است:

 

  • نهادهای دولتی و خصوصی
  • مراکز خرید
  • ساختمان های فرهنگی
  • کلینیک ها و بیمارستان ها
  • محل اقامت
  • مدارس و دانشگاه ها
  • مشاغل و فعالیت ها
  • فرودگاه ها

پروفایل شرکت

نمایه شرکت Inim Electronics را دانلود کنید و “فلسفه امنیت” را کشف کنید

گواهینامه ISO 9001

سند QMS گواهی شده بر اساس ISO 9001:2015 را دانلود کنید

صنعت 4.0

تحول دیجیتال Inim: فناوری‌ها و فرآیندهای جدید برای Industry 4.0 با پشتیبانی منطقه Marche