دفتر مدیریت زنوک

تهران - خیابان مطهری- خیابان ترکمنستان- کوچه سرو-پ2

تلفن

021-88441197

فعالیت ها

گروه شرکت‌های بنتونایت رویکردی سیستماتیک و یکپارچه برای توسعه ذخایر بنتونیت دارد: از جمع‌آوری و تفسیر داده‌های به‌دست‌آمده، استفاده از این داده‌ها در مدل‌سازی زمین‌شناسی برای ارائه بهترین سیستم‌های استخراج و اجرای آن‌ها با انجام تکنیک‌های پیشرفته حفاری. این رویکرد به شرکت اجازه می دهد تا تحقیق، اکتشاف و استخراج مواد خام رسی را با روشی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست انجام دهد.

هدف استراتژیک گروه بنتونایت ، تقویت و گسترش منابع مواد اولیه است. پایگاه قوی مواد معدنی و مواد خام، اهداف تولید و استخراج پایدار را فراهم می کند.

این شرکت اکتشافات زمین شناسی را نه تنها در زیرساخت های حمل و نقل و تولید موجود انجام می دهد، بلکه مجموعه مجوزهای معدن را در مناطق بالقوه جدید گسترش می دهد.

معادن بنتونیت مورد بهره برداری گروه BENTONITE در روسیه (جمهوری خاکاسیا، منطقه کورگان)، جمهوری آذربایجان و جمهوری قزاقستان واقع شده است.

این شرکت در حین اکتشافات زمین شناسی بیشتر بر استفاده از فناوری ها و تجهیزات پیشرفته تمرکز می کند، سال ها تجربه زمین شناسان متخصص را به خود اختصاص می دهد، با موسسات تحقیقاتی و مهندسی همکاری می کند و این فرصت را برای افزایش عملکرد در نظر می گیرد.

گروه شرکت های بنتونایت بهره برداری از معادن واقع در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع را انجام می دهد. عمده فعالیت های این شرکت بر تولید و حفظ تعادل بین بهره وری اقتصادی و مدیریت منابع معدنی متمرکز است. گروه BENTONITE با استفاده از فناوری های پیشرفته و طیف گسترده ای از فعالیت های ژئوتکنیکی، سطوح بالایی از تولید را در معادن مورد بهره برداری فعلی حفظ می کند و به طور فعال زمینه های جدید را وارد فعالیت های معدنی می کند.

این شرکت برای بیش از 20 سال ثبات در استخراج بنتونیت را حفظ کرده و ذخایر امیدوارکننده جدیدی را اضافه کرده و کاوش می کند.